Sambor instalacje

O firmie

Wentylacja Klimatyzacja Rekuperacja Lokalizacja wycieków Trójmiasto Woj. Pomorskie
Wentylacja Klimatyzacja Rekuperacja Instalacje wod- kan. Lokalizacja wycieków

Sambor to firma, która powstała z myślą o Klientach indywidualnych oraz biznesowych – małych, średnich oraz dużych firm, przede wszystkim z Województwa Pomorskiego i okolic.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowych usługach z zakresu wentylacji i klimatyzacji, co zapewnia rzetelną i fachową obsługę klienta. Stale podnosimy kwalifikacje, posiadamy niezbędne certyfikatyuprawnienia, które zapewnią wykonanie prac w najwyższej jakości. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zaproponujemy przede wszystkim optymalne rozwiązanie, stawiając na pierwszym miejscu efektywnośćniezawodność.

Godnym uwagi jest fakt, że nasze doświadczenie i profesjonalizm spełniły do tej pory oczekiwania wszystkich naszych Klientów oraz pozwolą na pozyskanie nowych.

Nasza specjalność to:

Prace wykonawcze realizujemy w oparciu o najnowsze normy techniczne, zgodnie ze sztuką budowlaną i najnowszymi zasadami BHP, podczas gdy w czasach dużej konkurencji często zapomina się o tym ważnym aspekcie.

Dla nas to coś więcej niż praca, to również pasja, która codziennie kształtuje kierunek naszego rozwoju.

Z nami znajdziesz właściwe rozwiązanie dla realizacji swojego projektu. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie.

 

            Krystian Pasierbski

© Copyright sambor-instalacje.pl. All Rights Reserved

Polityka Prywatności